ATIPWN

Woodstock - mimo zastrzeżeń opinia Policji jest pozytywna. Media manipulują

Lubuska Policja przygotowuje się do zabezpieczenia XXIII edycji „Przystanku Woodstock”. Przewidując poważne zagrożenia, które mogą wystąpić podczas festiwalu, podjęła szereg działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom tej imprezy. W opinii Policji największe zagrożenie stanowią potencjalne zamachy terrorystyczne, z którymi dziś mierzy się Europa, a także skala popełnianych przestępstw i wykroczeń podczas trwania festiwalu. Dlatego też Lubuska Policja w oparciu o te zagrożenia określiła status imprezy o podwyższonym ryzyku.

Fałszywy alarm bombowy w strefie kibica. 600 osób rannych [video]

Około 600 osób odniosło obrażenia w sobotę na centralnym placu w Turynie, gdy w strefie kibica zorganizowanej z okazji finału Ligi Mistrzów wybuchła "panika" - podała policja. Ludzie rzucili się do ucieczki tratując innych. Dwie osoby są w poważnym stanie.

Festiwal "Rock am Ring" przerwany z powodu zagrożenia terrorystycznego

Ze względu na bezpieczeństwo uczestnicy jednego z największych festiwali muzycznych w Niemczech "Rock am Ring" zostali poproszeni o opuszczenie terenu imprezy. Festiwal, w którym uczestniczyło kilkadziesiąt tysięcy ludzi, został przerwany z powodu zagrożenia terrorystycznego.

Awantura podczas meczu żużlowego. Interweniowały służby porządkowe

Trzecia runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów rozegrana w Bydgoszczy nie była porywającym widowiskiem. Emocji nie brakowało za to poza torem - doszło do awantury między obecnym zawodnikiem Polonii, a były żużlowcem bydgoskiego klubu i jego teamem.

Zamach terrorystyczny podczas imprezy masowej w Manchesterze. 19 ofiar śmiertelnych

Podczas koncertu Ariany Grande w Manchesterze miał miejsce zamach terrorystyczny. Policja informuje o co najmniej 19 zabitych i prawie 60 rannych.

Biuletyn Portalu

Patronujemy

ATIPWN2 

Blog

baner na OIM2

Jesteśmy na Facebooku