ATIPWN

O portalu

Drodzy Czytelnicy,

Portal internetowy Ochrona imprez Masowych jest to pierwszy w sieci serwis informacyjny i w zasadzie jedyne medium dedykowane zabezpieczeniu, obsłudze i bezpieczeństwu imprez masowych. Ochrona Imprez Masowych na bieżąco informuje co dzieje się w sektorze bezpieczeństwa publicznego i wewnętrznego stricte związanego z organizacją wielkoformatowych wydarzeń o charakterze masowym. Ochrona Imprez Masowych to kompleksowe centrum wiedzy teoretycznej i praktycznej pochodzącej bezpośrednio od specjalistów branży, funkcjonariuszy służb publicznych oraz osób biorących czynny udział w zabezpieczaniu imprez masowych. Ochrona Imprez Masowych jest niezbędnym źródłem informacji dla szerokiego grona odbiorców zainteresowanych tematem portalu. Nie tylko służby lecz organizatorzy imprez i ich uczestnicy znajdą tu odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Przy portalu Ochrona Imprez Masowych działa forum (www.forum.ochronaimprezmasowych.pl), którego celem jest przede wszystkim umożliwienie odbiorcom serwisu podejmowanie wszelkiego rodzaju dyskusji na tematy branżowe. Forum to dla osób szukających pomocy w zakresie obejmującym tematykę serwisu może okazać się jedynym miejscem, gdzie na zadane pytanie uzyskają rzetelne odpowiedzi.

W serwisie Ochrona Imprez Masowych można znaleźć między innymi:

  • aktualności związane z tematem bezpieczeństwa podczas imprez masowych;
  • artykuły osób wyspecjalizowanych w zabezpieczaniu imprez masowych, studentów i absolwentów szkół wyższych kształcących pod kątem bezpieczeństwa i specjalistów branży;
  • wszelkie regulacje prawne mające większy lub mniejszy wpływ na organizację i bezpieczeństwo imprez masowych;
  • inne informacje, zdjęcia, filmy związane z tematem serwisu.

Portal Ochrona Imprez Masowych to jedyne w Polsce tak kompleksowe, użyteczne, bezpłatne źródło informacji i kontaktów branży bezpieczeństwa imprez masowych.

Serwis internetowy Ochrona Imprez Masowych obejmuje również patronatem medialnym wydarzenia ważne i ciekawe z punktu widzenia zabezpieczeń, obsługi i bezpieczeństwa imprez masowych.

Mamy nadzieję, że publikowane przez nas treści będą dla Państwa interesujące, w pełni spełnią oczekiwania i sięgną merytorycznego sedna zagadnień związanych z tematem przewodnim serwisu

 

- redakcja Ochrona Imprez Masowych

Podziel się tym tekstem na:

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Biuletyn Portalu

Patronujemy

ATIPWN2